Vanaf 24 maart presenteren we onze 2025-collectie aan onze dealers en andere belangstellenden uit de branche, vanuit onze hoofdvestiging in Cuijk.
Tijdens de huisshow kan er ook kennisgemaakt worden met onze andere merken: They & Me en Dutch Originals.
De nieuwe modellen en materialen die we laten zien, zijn waarschijnlijk vanaf eind mei, begin juni op de winkelvloer te vinden.
Bent u professioneel inkoper voor een woonwinkel en heeft u onverhoopt geen uitnodiging van ons ontvangen voor dit event? Neem dan gerust contact met ons op om een afspraak in te plannen.
Volg ons op social media om mee te kijken en een glimp op te vangen van het moois dat we te bieden hebben.
LET OP: in verband met de huisshow, kunnen we tot 21 april helaas geen particulieren ontvangen. Het meest complete en actuele bert plantagie-aanbod vindt u het hele jaar door in onze Brandstores XL.
